Vánoce v AUTOCENTU Jičín

Rok 2020 v AUTOCENTRU Jičín

Rok 2020 byl velmi náročným a zlomovým rokem asi pro nás všechny. Postavil nás před spoustu nových situací a výzev, se kterými jsme se museli vypořádat. Jsme v tom ale opravdu všichni společně. I pro nás, v AUTOCENTRU Jičín, to nebyl jednoduchý rok. Všechno zlé je ale i tak trochu pro něco dobré. Museli jsme se s tím nějak poprat…

Můžete také rovnou přeskočit na video a článek si přečíst později, najdete ho na konci tohoto článku.

Co jsme vymysleli nového, abychom tu pro vás mohli být i během těchto náročných dní?

Nakonec jsme vše ustáli a za to patří velké DÍKY právě vám, našim zákazníkům, obchodním partnerům a také zaměstnancům. Bez vás všech by to nešlo. 
Děkujeme, že to příští rok můžeme znovu rozjet na plno!

Rok 2020 ale nebyl určitě jen o nelehkých výzvách, které nám připravil. U nás to byl také rok plný inovací a růstu! A právě to je jedna z věcí, která nás pohání k úspěšnému startu do nového roku 2021. Pojďme si zrekapitulovat, co zásadního se u nás v roce 2020 událo! 

V březnu jsme pro vás spustili nové webové stránky

Takhle vypadaly ty staré. Pamatujete si je? 

Nové webovky jsou nyní přehledné, naleznete zde vše, co potřebujete, velmi jednoduše a jsou zcela přizpůsobeny vašemu aktivnímu vyhledávání a filtrování v naší nabídce nových i ojetých vozů. Pokud jste je ještě nenavštívili – podívejte se ZDE.

V říjnu spatřil světlo světa zcela nový BLOG AUTOCENTRA Jičín

S novým webem nás začala napadat velká spousta témat, o kterých bychom vám rádi napsali nebo ve kterých bychom vám mohli předat užitečné rady. Proč by totiž cenné informace našich servisních techniků či prodejců měli zůstat jen u nás? Rádi vám poradíme a těmito informacemi pomůžeme. V říjnu 2020 jsme pro vás proto spustili tento blog, kde se můžete dozvědět spoustu informací jak o dění v naší firmě, tak například sezónní tipy na péči o váš vůz, rady prodejců, jak správně postupovat při koupi vozu a spoustu dalších praktických věcí. 

Po celý rok navazujeme velmi zajímavé spolupráce

Jak jistě víte i z předchozího roku, stále spolupracujeme s moderátorem, hercem a zároveň režisérem Ondřejem Sokolem. To je spolupráce, které si velmi vážíme a jsme rádi, že je Ondřej s KODIAQEM od nás i se servisními službami spokojen! Těšíme se na spolupráci i v dalším roce! 

Stejně tak si vážíme i nově vzniklé spolupráce v tomto roce. Ti z vás, kdo sledují náš Facebook a Instagram, už jistě víte. V listopadu 2020 jsme měli to štěstí, že si nás pro spolupráci vybral vítěz soutěže MasterChef Česko a hokejista – Roman Staša! Romana jsme oslovili těsně před finále a jsme neskutečně rádi, že i přes nespočet dalších nabídek si vybral právě nás. Našim očím totiž neuniklo, že si Roman založil svou značku BEZ ADRESY a bude potřebovat vůz, kterým se dostane k vám všem, kteří si objednáte jeho kuchařské umění až domů. Aby se za vámi dostal naprosto kamkoliv, vybral vůz si ŠKODA KODIAQ 4×4. Roman jezdí teprve chvíli, ale už nyní víme, že je velmi spokojen jak s výběrem vozu, tak s celou spoluprácí. Roman přijel a ještě než nasedl do svého nového auta, stal se součástí našeho týmu. 

Aby spolupráce s Romanem či Ondřejem opravdu stála za to, neobešlo by se to bez našich dalších partnerů, kterým tímto děkujeme! Fotografie, které můžete vidět především na našich sociálních sítích pro nás nyní nově pořizuje skvělý fotograf Jakub Podobský.
Fotografie, které můžete vidět především na našich webových stránkách, ale také i na sociálních sítích, pro nás již několikátý rok pořizuje také skvělý fotograf Libor Dušek! Všechna videa, ať už s ty Ondřejem Sokolem či z našich akcí nebo produktová videa jsou z dílny perfektní lokální firmy VIDEOSTUDIO PP

Dále jsme samozřejmě velmi rádi v letošním roce podpořili místní sportovce. Našimi vozy i letos jezdili Jičínští házenkáři a nově i Jičínští hokejisté a hokejistky

Jako každý rok, jsme i v roce 2020 finančně podpořili stacionář Apropo pro osoby s postižením.

HBC Jičín a AUTOCENTRUM Jičín

V červnu jsme otevřeli nový salon

Asi největším krokem v letošním roce bylo otevření nového salonu pro prodej ojetých vozů z programu Das WeltAuto a pro servis vozů značek Volkswagen a SEAT! Otevřeli jsme pro vás přesně 10. června 2020. 
Po téměř roce, kdy byla budova v kompletní rekonstrukci pro nás bylo otevření velkou odměnou. Nyní zde stojí velmi moderní salon s prodejní plochou a zcela nový servis, který se může pyšnit tou nejmodernější technikou. 
Aktuální situace nám bohužel nedovolila uspořádat velkolepé otevření, ale to vůbec nevadí. Náš salon můžete navštívit kdykoliv během standardní otevírací doby a vše si prohlédnout. 

Salon Das WeltAuto ale nebyl jediným stavebním krokem, který jsme v letošním roce učinili. Pokud občas jezdíte Hradeckou ulicí v Jičíně, mohli jste si všimnout, že přímo naproti tomuto novému salonu vzniká další modernizovaný salon s prodejní plochou pro prodej vozů ŠKODA Plus
Ano, jeden salon ŠKODA Plus pod naším jménem již máme. Díky vašemu zájmu jsme ale potřebovali rozšířit prodejní plochy a tak jsme se rozhodli prodej ojetých vozů ŠKODA Plus rozdělit do dvou salonů. V tom prvním se budeme věnovat především prodejům modelů ŠKODA SUPERB, KODIAQ, KAROQ či OCTAVIA a v nově vznikajícím salonu budete moci pořídit menší modely, jako například ŠKODA FABIA, KAMIQ či SCALA

Za rok 2020 jsme opravdu vyrostli. AUTOCENTRUM Jičín v číslech nyní můžete vidět takto:

0
Metrů čtverečních
0
Zaměstnanců
0
Vozů v nabídce

Takový byl náš rok 2020. 

I přes složitou situaci byl v celku úspěšný. To ale především také díky vám zákazníkům, obchodním partnerům a samozřejmě také zaměstnancům. 

Děkujeme a těšíme se na další setkání v příštím roce 2021! 

Na konec ještě menší překvapení, které si pro vás připravili zaměstnanci a vedení firmy – video se vzkazem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek