O nás

Pokud jste se dostali až sem, nejspíše nás už znáte. Pokud jste se k nám ale dostali na základě vyhledávání nebo odkazu z jiných zdrojů, vítáme Vás tu! Naše firma AUTOCENTRUM Jičín se zabývá prodejem a servisem vozů značek ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Všechny naše pobočky sídlí v Jičíně.

Troufáme si říct, že už nejsme žádní nováčci. Firma působí na trhu od roku 2013 a od té doby každý rok rosteme, za což vděčíme Vám, našim zákazníkům, tak i skvělému kolektivu našich kolegů a kolegyň.

Z jedné pobočky s prodejem ojetých vozů jsme vyrostli do takové podoby, kdy poskytujeme služby nejen na lokální nebo národní úrovni, ale i našim obchodním partnerům v zahraničí.

Založeno 2013

Přes 60 zaměstnanců

Autorizovaný prodej a servis

ŠKODA, Volkswagen, SEAT

Blog

Možná si kladete otázku, proč si firma, působící v automobilovém průmyslu, zakládá blog? Takovou otázku jsme si kladli také, ale řekli jsme si proč ne! Naše hlavní stránky jsou a stále budou dostupné na adrese www.autocentrum-jc.cz. To je naše hlavní prezentace a platforma pro informování o hlavních novinkách (servisní akce, slevy na modely, změny otevírací doby, atd…). Domníváme se však, že Vám toho máme stále ještě co říci, protože se u nás stále něco děje! 🙂

Ondřej Sokol a elektromobilita, rady a typy pro vaše miláčky na 4 kolech, interní informace o práci v AUTOCENTRU a dalších mnoho věcí, co Vás zajímá, o tom všem se Vám budeme na našem blogu snažit přinést co nejvíce informací. Myslíme si však, že tento typ obsahu si zaslouží svůj vlastní prostor, proto pro Vás v říjnu 2020 spouštíme tento blog.

Budeme moc rádi za každou zpětnou vazbu, případně za návrhy témat, o kterých byste se rádi něco dozvěděli. Pište nám komentáře pod články, ozvěte se nám na sociálních sítích, zavolejte nám nebo napište email.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek