Jerusalema dance challenge v Autocentru Jičín

Jerusalema Dance Challenge

Přes 333 milionů – tolik shlédnutí má na YouTobe skladba Jerusalema od Master KG feat. Nomcebo. Hit, který velmi rychle obletěl celý svět a nabral na jednom důležitém významu – spojit lidi v nelehkých časech
Tato píseň z Jihoafrické republiky se stala symbolem v boji proti koronavirové pandemii a vzniklou choreografii tančí po celém světě mnoho lidí. Například zdravotníci, hasiči, příslušníci policie, ale také spousta zaměstnanců škol, školek i firem. 

Koronavirová pandemie i opatření proti šíření koronaviru se znatelně dotklo i nás, v AUTOCENTRU Jičín. Naše servisy sice stále fungují v běžném režimu, ale veškerý prodej jsme museli přesunout do režimu online. Rozhodli jsme se proto k výzvě s hashtagem #JerusalemaDanceChallenge také připojit. 

Jerusalema

Prodejci, servisní poradci, prodejci dílů, markeťáci i sami jednatelé se do nápadu s nadšením zapojili. Jeden den jsme na chvíli odběhli od počítačů a aut a věnovali jsme hodinu nácviku choreografie. Druhý den už s kamerou nastoupil náš dvorní kameraman Pavel z Videostudio PP a pustili jsme se do natáčení.

Jak je i z videoklipu znát, celé natáčení bylo velmi pohodové a zábavné. 
Kroky jsme nejdříve natrénovali na salonu, na pevné podlaze a potom jsme se přesunuli na sklad vozů ŠKODA Plus, kde jsme měli lehce ztížené podmínky sněhem a náledím. Vše jsme ale ustáli a dokonce jsme se i odvázali a zatančili nějaký ten free style.😛

Celou dobu vše zaznamenával na kameru nejen Pavel z Videostudio PP, ale také náš taneček neunikl foťáku Kuby Podobského, se kterým už také spolupracujeme nějaký čas.

Děkujeme Pavlovi i Kubovi za pomoc při realizaci! 

Backstage fotky z natáčení si můžete prohlédnout na našem Instagramu, kam je pravidelně přidáváme. A video Jerusalema Dance Challenge najdete také na našem Instagramu, Facebook, Linkedin i YouTube. Video z Youtube vám přinášíme i sem na náš blog.

Pokud se vám naše podání Jerusalema Dance Challenge libí, sdílejte! 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek