Jaké bylo natáčení mýtů o elektromobilech s Ondřejem Sokolem?

Spolupráce s moderátorem, hercem a režisérem v jedné osobě – Ondřejem Sokolem si opravdu velmi vážíme. Ondřej dostává mnoho nabídek na spolupráci a my jsme nesmírně rádi, že si v tomto případě vybral právě nás – AUTOCENTRUM Jičín.

S Ondřejem jsme od začátku naší spolupráce natočili hned několik videí. Poslední v řadě je ale série mini videí s tématikou elektromobility. Elektromobilita je velmi aktuální téma posledních dní. Má své příznivce, ale i naopak skupinu lidí, kteří nejsou o jejích výhodách přesvědčeni. Proto to pro nás byla jasná volba při výběru námětu na další video. Mezi odpůrci elektromobilů putuje nespočet mýtů o tom, proč elektromobily nejsou to pravé. My jsme z nich vybrali 8 nejopakovanějších a společně s Ondřejem jsme z nich udělali výhody.

Nyní již víme, že jsme si nemohli vybrat lepší osobu pro natáčení reklamních videí, protože Ondřej je nejen skvělý herec, takže díky tomu jde natáčení vždy jako po másle, ale především je skvělý režisér, což je opravdu výhoda k nezaplacení. Většinou při přípravě videí totiž stačí vymyslet námět a přibližný scénář. Konečné znění dialogů a mluveného slova potom dolaďuje Ondřej sám až přímo při natáčení naprosto spontánně. Právě i díky tomu potom videa působí naprosto přirozeně. Jinak tomu nebylo ani při přípravě této série videí s elektromobily.

My, v AUTOCENTRU Jičín, jsme dali dohromady mýty o elektromobilech a Ondřejovi přibližně nastínili, jakou vtipnou formou bychom to rádi ve videích odprezentovali. Ondřej už doladil detaily a texty, které jsme si bez váhání odsouhlasili a mohlo se začít!

1 natáčecí den

8 videí

5 lokací

nekonečně zábavy

Natáčení probíhalo jednoho červnového pracovního dne v ulicích Jičína, kde jste nás mohli vidět v akci. Jak jste si mohli všimnout, některá videa se natáčela u našeho salonu v Hradecké ulici, některá například na jičínském náměstí, jedno dokonce i v srdci Českého ráje – v Prachovských skalách. Většinu videí jsme ale natočili na jednom z nejhezčích míst přímo v Jičíně – v Lipové aleji. Tímto bychom moc rádi poděkovali vedení Města Jičín za povolení tyto krásné prostory využít.

Někoho možná překvapí, že všech 8 videí vzniklo v podstatě během jednoho dopoledne. Ano, je tomu opravdu tak. A to především díky tomu, že jsme s Ondřejem a s Pavlínou a Pavlem z Videostuda PP sehraný tým a všechno běží jako po drátkách. Ondřej je velmi milý a sympatický nejen před kamerou, ale i mimo ni. Je to opravdu člověk na svém místě, kterého baví to, co dělá. Vždy přijede v dobré náladě i přes to, jak moc pracovně vytížené dny musí zvládat. Často natáčení reklamních videí není jednoduché a musíme se potýkat s řadou problémů, ať už se to týká počasí, okolo projíždějících aut či okolních zvuků, které ve videích nechceme. Díky bohatým zkušenostem Ondřeje a, jak Ondra s oblibou říká, Páji a Páji z Videostudia PP si poradíme prakticky se vším.

Víte, kolik žen se vešlo do kufru Superba?

0

Není to nikdo jiný, než naše krásné kolegyně z AUTOCENTRA Jičín a sama Pavlína z Videostudia PP a velmi milá a ochotná manažerka Ondřeje Sokola – Gábina.
Kolegyně z naší firmy, které se ve videích objevily můžete u nás potkat na salonu nových vozů ŠKODA či na salonu ojetých vozů ŠKODA Plus jako prodejkyně, ale také kolegyně, které na salonech pravděpodobně jen tak nepotkáte, ale i tak tvoří důležitou oporu prodeje. A samozřejmě také nesmíme zapomenout na kolegu Petra z našeho servisu, který se objevil na prvním videu.

A pokud vás zaujaly přímo elektromobily ŠKODA z daných videí, tak neváhejte a přijďte se na ně podívat na vlastní oči k nám na salon nových vozů ŠKODA, kde si je můžete i osobně vyzkoušet. Můžete se tak sami i přesvědčit o tom, že mají velkou spoustu výhod.

A abychom vám natáčení s Ondřejem Sokolem a skvělým týmem Videostudia PP a AUTOCENTRA Jičín ještě trochu přiblížili, přinášíme vám zde unikátní backstage video z natáčení.

PS: Nepovedené záběry z natáčení s Ondrou prakticky nejsou…všechno zvládá na první dobrou. 😎

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek