Jak jsme otevřeli Das WeltAuto

V Hradecké ulici v Jičíně sídlí Autocentrum Jičín jako prodejce ojetých, zároveň tedy i nových a servis, vozů ŠKODA již od roku 2013. Jelikož je těchto služeb na jednu budovu příliš, rozhodli jsme se proto investovat do větších a modernějších prostor. Původní salon, kde prodej ojetých vozů programu ŠKODA Plus sídlil až do roku 2017, tak zůstal využit jen z malé části našimi administrativními pracovníky.

Především ale i díky vám, našim spokojeným a věrným zákazníkům se nám v roce 2018 začala v hlavě rodit myšlenka, která v létě letošního roku opravdu spatřila světlo světa. A tou je zbrusu nový salon pro prodej ojetých vozů z programu Das WeltAuto a zároveň pro moderní autorizovaný servis pro značky Volkswagen a SEAT

Budova prošla kompletní rekonstrukcí a nyní je vybavena nejmodernejšími technologiemi pro servis, perfektním prostorem pro prodej ojetých vozů a příjemným zázemím pro administrativní pracovníky i důležitá obchodní jednání. 

Přesvědčte se sami…

Původní budova ACJC

Původní vzhled budovy pro prodej ojetých vozů ŠKODA Plus

Nový, moderní salon Das WeltAuto

A takto to u nás vypadá uvnitř

Pokud jste se u náš ještě nebyli podívat, velmi rádi vás uvidíme! Náš sklad obsahuje několik desítek vozů značek Volkswagen, SEAT či AUDI a opravdu je z čeho vybírat. 

A pokud nemáte zrovna porouchané auto nebo plány kupovat vůz, přijďte se klidně jen podívat a dát si dobrou kávu. 

Káva ACJC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek